Sidebord gustaviansk stil

Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil
Sidebord gustaviansk stil

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, dörrar med bakomvarande hyllinredning samt schatull, höjd 86, 224x52 cm

Bruksslitage, toppskiva med krackelyr, ytsprickor

405768

2016-09-17