Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
MATGRUPP, 19+5 dlr., 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bestående av stort matbord med 5 iläggsskivor samt 18 matstolar modell axet med textilklädd sits, sitthöjd ca 44, höjd bord 75, 360-560x105 cm
Bruksslitage, vissa skador
405772
2016-09-17