Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MATGRUPP, 19+5 dlr., 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bestående av stort matbord med 5 iläggsskivor samt 18 matstolar modell axet med textilklädd sits, sitthöjd ca 44, höjd bord 75, 360-560x105 cm

Bruksslitage, vissa skador

405772

2016-09-17