Roland Svensson litografi
2016-09-16
405792
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "HMS Ymer i Arktis" signerad samt numrerad 163/200, färglitografi, tryckytans mått 44 x 33 cm