Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "HMS Ymer i Arktis" signerad samt numrerad 163/200, färglitografi, tryckytans mått 44 x 33 cm

405792

2016-09-16