Fernand Léger färglitografi

Fernand Léger färglitografi
Fernand Léger färglitografi

Klubbat för:

6 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

FERNAND LÉGER (1881-1955), efter: "Les constructeurs", signerad och numrerad F. Léger 117/260, färglitografi, ca 46,5x60 cm

Litteratur: Saphire 141

Zustandsbeschreibung

Signaturen blekt, ej examinerad ur ram

405793

2016-09-16