Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHARLES HOGUET (1821-1870), tillskriven: Kustvy med fiskebåtar, skiss daterad 1856, olja på pannå, ca 14x21,5 cm
Krackeleringar
405798
2016-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här