Charles Hoguet tillskriven olja på pannå

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHARLES HOGUET (1821-1870), tillskriven: Kustvy med fiskebåtar, skiss daterad 1856, olja på pannå, ca 14x21,5 cm

Krackeleringar

405798

2016-09-16