Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Absolut Citron, signerad Y. Edelmann, HC 31/50, färglitografi, 80x60 cm

405800

2016-09-16