Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par+1 st, 1900-talets andra hälft, mässing, varav två märkta GBW, höjd 56 resp 59 cm
Bruksslitage, senare skärmar
405809
2016-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här