Bordslampor mässing

Bordslampor mässing
Bordslampor mässing

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par+1 st, 1900-talets andra hälft, mässing, varav två märkta GBW, höjd 56 resp 59 cm

Bruksslitage, senare skärmar

405809

2016-09-17