Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

REINHOLD LJUNGGREN, (1920-2006): (5) "Från Slottet till Slussen", signerade och numrerade 180/310, färglitografier, ca 28x39 cm vardera, ramade

Zustandsbeschreibung

405811

2016-09-16