Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
REINHOLD LJUNGGREN, (1920-2006): (5) "Från Slottet till Slussen", signerade och numrerade 180/310, färglitografier, ca 28x39 cm vardera, ramade
Zustandsbeschreibung
405811
2016-09-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner