Bordslampor mässing

Bordslampor mässing
Bordslampor mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par+1 st, 1900-talets andra hälft, mässing, total höjd ca 33 cm, en extra skärm medföljer

Slitage, senare skärmar

405812

2016-09-17