Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, märkt "AJH-6", höj, sänk och vridbar, ca höjd 55 cm
Bruksslitage
405816
2016-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här