Skrivbordslampa mässing

Skrivbordslampa mässing
Skrivbordslampa mässing
Skrivbordslampa mässing
Skrivbordslampa mässing

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, märkt "AJH-6", höj, sänk och vridbar, ca höjd 55 cm

Bruksslitage

405816

2016-09-16