Bordslampor teak och mässing
2016-09-17
405822
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 5 st, 1900-talets mitt, teak och mässing, en märkt Tranås stilarmatur, en annan Asea belysning, höjd 41-61 cm
Bruksslitage