Astrid Göransson

Astrid Göransson
Astrid Göransson
Astrid Göransson
Astrid Göransson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRID GÖRANSSON (född 1956): Porträtt, signerad på baksidan Astrid Göransson 2007, blandteknik på pannå, ca 66x40 cm

Proveniens: Galleri Thomas Wallner, Simris

405828

2016-09-23