AK Dellos oljemålning

AK Dellos oljemålning
AK Dellos oljemålning
AK Dellos oljemålning
AK Dellos oljemålning
AK Dellos oljemålning
AK Dellos oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AK. DELLOS (Ryssland, samtida): Domstol, signerad och daterad på baksidan 1990, olja på duk, ca 120x120 cm

405830

2016-09-23