Skulptur Mangbetu
2016-09-18
405841
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKULPTUR, Mangbetu, Kongo, 1900-talets slut, träskuren, höjd ca 43 cm
Fötter med lagningar