Klocka Skultuna

Klocka Skultuna
Klocka Skultuna
Klocka Skultuna
Klocka Skultuna

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGKLOCKA, Skultuna, 1900/2000-tal, stämplad, mässing, monterad på bit av svartek, klockan är ca 12 cm hög, trädelen ca 47 cm.

405842

2016-09-16