Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JOHAN HENNING MALMSTRÖM (1890-1968): Blomsterstilleben, signerad och daterad J.H. Malmström 47, pastell, ca 55x45 cm
Zustandsbeschreibung
405845
2016-09-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner