Johan Henning Malmström pastell

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JOHAN HENNING MALMSTRÖM (1890-1968): Blomsterstilleben, signerad och daterad J.H. Malmström 47, pastell, ca 55x45 cm

Zustandsbeschreibung

405845

2016-09-16