Birgit Broms, färglitografi med collage

Klubbat för:

9 000 SEK

Arviointi

12 000 SEK

Kuvaus

BIRGIT BROMS (1924-2008): Skridskoåkare, signerad och numrerad i blyerts B. Broms e.a. 8/10, färglitografi med collage, bladstorlek 53 x 75 cm.

Kuntoraportti

405863

Päivämäärä:

2016-09-16