Birgit Broms, färglitografi med collage
Klubbat för:
9 000 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
BIRGIT BROMS (1924-2008): Skridskoåkare, signerad och numrerad i blyerts B. Broms e.a. 8/10, färglitografi med collage, bladstorlek 53 x 75 cm.
Kuntoraportti
405863
Päivämäärä:
2016-09-16