Väggtelefon LM Ericsson
2016-09-16
405870
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LM ERICSSON, väggtelefon, 1900-talets början, luren märkt L.M Ericsson, höjd ca 75 cm
Framstycke saknas, slitage