Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
JOAN MIRO (1893-1983), L´Air, ur Verve, 1937, färglitografi, signerad i trycket, 33,5x24,5 cm
Litteratur: Benhoura 395
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
405871
2016-09-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner