Joan Miro färglitografi

Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

JOAN MIRO (1893-1983), L´Air, ur Verve, 1937, färglitografi, signerad i trycket, 33,5x24,5 cm

Litteratur: Benhoura 395

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

405871

2016-09-16