Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, 1700/1800-tal, allmoge, brunmålat, blåmålade dörrspeglar med blommor i rött vitt och blått, höjd ca 187, 100x53
Lås saknas, ursprungligen platsbygd, slitage
405880
2016-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här