Skåp allmoge

Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1700/1800-tal, allmoge, brunmålat, blåmålade dörrspeglar med blommor i rött vitt och blått, höjd ca 187, 100x53

Lås saknas, ursprungligen platsbygd, slitage

405880

2016-09-17