Orkesterstolar björk

Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk
Orkesterstolar björk

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 8 st., björk, 1900-talets mitt, "orkesterstolen", stapelbara, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

405881

2016-09-17