Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, allmoge 1700/1800-tal, med dörrspegel och två fasta hyllplan, sannolikt originalfärg, senare krönlist, höjd ca 82, bredd 95 samt djup 35 cm

Renoverat, kompletterat, bruks och åldersrelaterat slitage

405883

2016-09-17