Olja signerad Tunström
2016-09-20
405900
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLJEMÅLNING, 1900-tal, Skärgårdsmotiv, signerad (otydligt) Tunström, olja på pannå, 41x37 cm