Sigge Bergsteöm olja

Sigge Bergsteöm olja
Sigge Bergsteöm olja
Sigge Bergsteöm olja
Sigge Bergsteöm olja

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGGE BERGSTRÖM (1880-1975), Vårlandskap, signerad och daterad Sigge -71, olja på pannå, 55x46 cm

405905

2016-09-20