Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELBORD, engelsk stil, 1900-tal, mahognyfanér, intarsia, låda i sargen, mässingsbeslag, kopplade ben, med hylla, på hjultrissor, höjd ca 75, utfällt 109x109 cm
Slitage, fläckar
405933
2016-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här