Egron Lundgren akvarell

Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EGRON LUNDGREN (1815-1875): Sydeuropeiskt motiv med kvinna, monogramsignerad E. L, akvarell på papper, 25x17 cm

405964

2016-09-17