Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets början, gustaviansk stil, fögylld, skuren dekor och i pastellage, fasettslipat glas, krön med medaljong i blått och vitt, ca 102x50 cm

Smärre skador

405970

2016-09-17