Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
THURE MALMBERG (Åland, 1894-1968), "Lämland", olja på pannå, signerad T Malmberg, otydlig datering troligen 1957, ca 33x42 cm
405979
2016-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här