Thure Malmberg olja på pannå

Thure Malmberg olja på pannå
Thure Malmberg olja på pannå
Thure Malmberg olja på pannå
Thure Malmberg olja på pannå

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

THURE MALMBERG (Åland, 1894-1968), "Lämland", olja på pannå, signerad T Malmberg, otydlig datering troligen 1957, ca 33x42 cm

405979

2016-09-28