Carl Rosengren olja

Carl Rosengren olja
Carl Rosengren olja
Carl Rosengren olja
Carl Rosengren olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL ROSENGREN (1900-tal): Motiv från Bohuslän, signerad Carl Rosengren, olja på pannå, 54x65 cm

405986

2016-09-20