Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJ, Liberty, England, modell "Wally", 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 41, soffans längd 170 cm
Bruksslitage
405993
2016-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här