Soffa fåtölj Liberty England

Soffa fåtölj Liberty England
Soffa fåtölj Liberty England
Soffa fåtölj Liberty England
Soffa fåtölj Liberty England
Soffa fåtölj Liberty England
Soffa fåtölj Liberty England
Soffa fåtölj Liberty England
Soffa fåtölj Liberty England
Soffa fåtölj Liberty England
Soffa fåtölj Liberty England
Soffa fåtölj Liberty England
Soffa fåtölj Liberty England

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, Liberty, England, modell "Wally", 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 41, soffans längd 170 cm

Bruksslitage

405993

2016-09-17