Engelskt soffbord

Engelskt soffbord
Engelskt soffbord
Engelskt soffbord
Engelskt soffbord
Engelskt soffbord
Engelskt soffbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, runt, England, mahogny, på pelarfot, höjd 65, diameter 94 cm, med glasskiva

Bruksslitage

405994

2016-09-17