Cornelis van Poelenburgh oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CORNELIS VAN POELENBURGH, hans art, figurscen, olja på pannå, ca 24x30 cm

Smärre ytskador

406007

2016-09-17