Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKRIN, barock, 1700-tal eller äldre, mässingsfoliering på trä, beslag i smide, punsad dekor, inredd med tapet och måleri, höjd ca 27, 30x26 cm
Löst lås, nyckel saknas, skador
406028
2016-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här