Uno Vallman oljemålning
2016-09-17
406041
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Blomsterstilleben, signerad och daterad Uno Vallman 1974, olja på duk, ca 61x50 cm