Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, nordvästpersisk, semiantik/antik, ca 396x313 cm

Ställvis hårt slitage, lagningar, senare langiteringar, fläckar, hål

406042

2016-09-22