Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ORIENTMATTA, nordvästpersisk, semiantik/antik, ca 396x313 cm
Ställvis hårt slitage, lagningar, senare langiteringar, fläckar, hål
406042
2016-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här