Spegelbyrå
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELBYRÅ, 1900-talets början, bemålad i vitt, träskuren dekor, övre små lådor med originalbeslag i mässig, låddel med senare beslag, höjd 170, 92x56
Slitage, senare bemålning och kompletteringar, spegeln anlöpen
406053
2016-09-17