Spegelbyrå

Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELBYRÅ, 1900-talets början, bemålad i vitt, träskuren dekor, övre små lådor med originalbeslag i mässig, låddel med senare beslag, höjd 170, 92x56

Slitage, senare bemålning och kompletteringar, spegeln anlöpen

406053

2016-09-17