Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BJÖRN EVENSEN (född 1924), skulptur i försilvrad metall, signerad Evensen, höjd ca 21 cm
PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening
406078
2016-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här