Björn Evensen skulptur

Björn Evensen skulptur
Björn Evensen skulptur
Björn Evensen skulptur
Björn Evensen skulptur
Björn Evensen skulptur
Björn Evensen skulptur
Björn Evensen skulptur
Björn Evensen skulptur
Björn Evensen skulptur
Björn Evensen skulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN EVENSEN (född 1924), skulptur i försilvrad metall, signerad Evensen, höjd ca 21 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

406078

2016-09-17