Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NALLE WERNER (1913-1991): "Emaljmålaren Leif Knudsen", signerad och daterad "Nalle W -69", emaljmålning på plåt, ca 70 x 50 cm
PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening
406081
2016-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här