Nalle Werner, emaljtavla

Nalle Werner, emaljtavla
Nalle Werner, emaljtavla
Nalle Werner, emaljtavla
Nalle Werner, emaljtavla

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

NALLE WERNER (1913-1991): "Emaljmålaren Leif Knudsen", signerad och daterad "Nalle W -69", emaljmålning på plåt, ca 70 x 50 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

406081

2016-09-17