Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1930/40 -tal, rotfanér, profilerade ben, höjd ca 60, diameter 80 cm
Ytskador
406119
2016-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här