Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1930/40 -tal, rotfanér, profilerade ben, höjd ca 60, diameter 80 cm

Ytskador

406119

2016-09-17