Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
MASK, Chokwe, Kongo, 1900-talets andra hälft, träskuren dekor samt växtfibrer, höjd ca 38 cm, stativ medföljer
Proveniens: Cottreau Gallery Inc. Canada
406134
2016-09-19