Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1900-talet första hälft, rokokostil, klädd i rosa kretong med mönster av fågel och blommor, längd ca 134, sitthöjd ca 42 cm
Slitage
406136
2016-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här