Soffa rokokostil

Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talet första hälft, rokokostil, klädd i rosa kretong med mönster av fågel och blommor, längd ca 134, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

406136

2016-09-17