Klaffbord

Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, furu, skiva i ek, 1900-talets första hälft, höjd ca 74, 97x100 cm

Ytskador, fläckar

406138

2016-09-17