Anders Fogelin oljemålning

Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning
Anders Fogelin oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): "Saltkällan", signerad, olja på pannå, 38x46 cm

406140

2016-09-17